EDU 4 YOU
FAQ
Найпопулярніші питання від наших слухачів!
Мене цікавить курс, що я маю зробити, щоб потрапити на нього?
На сторінці курсу заповнить реєстраційну форму, на вказану пошту отримаєте лист із подальшою інформацією щодо його проведення, оплати тощо.
Як я можу отримати знижку?
Ви можете отримати знижку 10 % якщо:

  • Ви раніше відвідували будь-який наш курс (вкажіть про це в коментарях при реєстрації);
  • Ви здійснюєте ранню реєстрацію та оплату курсу (на сторінці кожного курсу вказана дата, до якої Ви можете скористатися знижкою);
  • Ви приходите на курс з другом, колегою (вкажіть в коментарях «Знижка другу «прізвище»)
Як я можу оплатити свою участь в курсі?
Після реєстрації Ви потрапляєте на сторінку оплати, де за допомогою платіжної системи Ви можете здійснити оплату. Також після реєстрації Ви отримуєте лист із посиланням на сторінку оплати курсу.
Компанія, де я працюю, хоче оплатити мою участь у курсі. Чи можливо це, що для цього потрібно?
Ми спрацюємо за спрощеною системою оподаткування. Тому можемо приймати плату тільки від компаній що э платниками єдиного податку (5%).

або

Ви можете сплатити за стандартною процедурою, а ми вам надамо акт виконаних робіт на основі якого компанія відшкодує вам затрати.
Якщо мене цікавить курс, але я не можу відвідати його у зазначену дату?
Заповніть реєстраційну форму та вкажіть це в коментарях і ми обов'язково повідомимо Вам про дату повторного проведення курсу, який Вас цікавить.
Я оплатив (ла) курс, але з певних причин в мене не виходить його відвідати. Чи можу я розраховувати на повернення грошей?
Якщо ви повідомляєте нас за 24 години про те, що не зможете відвідати курс за який сплатили, ми повернемо вам усю суму за виключенням комісії платіжної системи. Як правило це складає від 2,5 % до 5 %.
Де проходять курси?
Курси проходять за адресою Київ, проспект Перемоги 54/1, 5 хвилин від станції метро Шулявська, поруч є зручна паркова, декілька кафе, де можна поїсти в обідню перерву.
Як я можу дізнатися про нові курси від EDU4YOU?
При реєстрації ви можете обрати опцію «Підписатися на новини», також вся інформація про курси є на наших сторінках в соціальних мережах.
Залишилися питання?
Тоді заповніть форму)
Ім'я
Ваш e-mail
Телефон
Ваш коментар
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
Made on
Tilda